STANDARD NEON GLOW

KOLEKCJA STANDARD NEON GLOW

 

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Pomimo tego, że kalendarzową wiosnę mamy już od kilku dni to w powietrzu ciągle czujemy jej brak. Wierzymy jednak, że za chwilkę witać nas będzie piękne słońce i zielone liście na drzewach.

Jako, że chcemy umilić Wam oczekiwanie na piękną pogodę stworzyliśmy dla Was zupełnie nową kolekcję 16 kolorów żeli STANDARD, która nosi nazwę STANDARD NEON GLOW! 

Jesteśmy przekonani, że zakochacie się w tych cudownych kolorach tak jak my!

Wszystkie 16 kolorów to neony, które są tak soczyste, że ciężko oderwać od nich wzrok. Od zieleni, po pomarańcze, żółcie i róże, a nawet niebieskie odcienie! 

Dlaczego GLOW? Już szybciutko tłumaczymy 🙂 

W kolekcji żeli kolorowych STANDARD NEON GLOW znajdziecie nie tylko gładkie kolory, ale również te z błyszczącymi drobinkami. Neony + drobinki? TAK! W promieniach słońca prezentują się wyjątkowo apetycznie. 

Jak z kryciem?

Wszyscy chyba wiemy, że krycie neonowych lakierów hybrydowych czy żeli jest często mało zadowalające.

Formuła naszych żeli jest tak dopracowana, aby każda klientka była zadowolona i nie musiała spędzać mnóstwo czasu na nakładanie 3 lub więcej warstw produktu chcąc uzyskać zamierzony efekt.

Wszystkie nasze żele kryją absolutnie po dwóch warstwach! Ich bardzo wysoka pigmentacja pozwala na szybkie wykonanie stylizacji. 

Żele są gęste, dzięki czemu nie spływają na skórki zalewając ich. Nie musicie się jednak obawiać, że ich gęstość sprawi, że pozostawiają smugi. Żele STANDARD NEON GLOW poziomują się tworząc piękną, równą taflę koloru na paznokciach.

Wszystkie kolory znajdziecie w zakładce „NOWOŚCI” i kupicie je za 10zł/szt! 

Udanej i słonecznej wiosny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *