Paznokcie żelowe czy hybrydowe? Poznaj ich wady i zalety!

Paznokcie żelowe czy hybrydowe Poznaj ich wady i zalety!

Niezawodnym sposobem na zawsze eleganckie i świetnie wyglądające paznokcie, jest zdecydowanie się na profesjonalnie wykonany manicure. Dzięki niemu chowanie rąk do kieszeni i rzucanie zawstydzonych spojrzeń, ilekroć ktoś zerknie na Twoje dłonie, to przeszłość! Zanim jednak wybierzesz się na wizytę do kosmetyczki, zastanów się wcześniej, jaki rodzaj manicure bardziej Ci odpowiada – żelowy czy hybrydowy? Jeden i drugi ma swoje plusy i minusy, które spróbujemy Ci kompleksowo przybliżyć po to, abyś była zadowolona z dokonanego wyboru.

Paznokcie hybrydowe i ich liczne plusy

Zacznijmy od tego, że żelowy manicure, to sposób stylizacji paznokci znany o wiele dłużej, niż wersja hybrydowa. Jednak wprowadzenie „hybrydowej nowości” na rynek było strzałem w dziesiątkę – w błyskawicznym tempie zdobył serca kobiet z całego świata.

Sposób wykonywania paznokci hybrydowych jest dość podobny do klasycznego malowania paznokci, ale daje zdecydowanie bardziej wytrzymały i długotrwały efekt. Wciąż w wyniku mechanicznego uszkodzenia lakier może zwyczajnie odprysnąć albo odpaść, szczególnie jeśli pracujesz głównie przy użyciu rąk. Z drugiej strony, dobrze zrobiona, odpowiednio długo noszona hybryda sprawi, że znajdujący się pod nią paznokieć będzie bezpieczny.

Paznokcie hybrydowe vs paznokcie żelowe

Zastanawiając się nad tym, czy paznokcie hybrydowe będą Ci odpowiadać bardziej niż wersje żelowe, powinnaś rozważyć wszystkie za i przeciw.

Jeśli zależy Ci na tym, aby przedłużyć naturalną płytkę i nadać jej określony kształt, to bez wahania powinnaś sięgnąć po metodę żelową. Istotne jest również to, na jakiego rodzaju czynności i wynikające z nich niebezpieczeństwa narażane są każdego dnia Twoje dłonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *