Oto kilka sposobów na szybkie zapuszczenie paznokci! Podpowiadamy, co warto zrobić

Krótkie paznokcie są niezaprzeczalnie dużo wygodniejsze i łatwiejsze do utrzymania w dobrej kondycji niż ich dłuższe odpowiedniki, jednak to właśnie długie paznokcie są uosobieniem kobiecości. Dobrze zadbane i systematycznie pielęgnowane, mogą być prawdziwą ozdobą damskich dłoni. Jesteś posiadaczką krótkich, precyzyjnie przyciętych paznokci i chcesz zmienić dotychczasowy look? Zatem podpowiadamy, jak szybko zapuścić paznokcie!

Domowe sposoby odpowiedzią na to, jak szybko zapuścić paznokcie

Podstawą efektywnego zapuszczania naturalnych paznokci jest oczywiście ich aktualna kondycja. Zdecydowanie lepiej i prędzej rosną zdrowe, nierozdwojone i twarde płytki. Czy wiesz, jak możesz szybko zapuścić paznokcie domowymi sposobami naszych babć? Po pierwsze, przekonaj się do regularnego picia skrzypu polnego – to ziele naprawdę czyni cuda! Możesz równocześnie stosować maseczki, które składają się z kilku łyżek podgrzanej oliwy z oliwek. Idealnie nada się również olejek rycynowy lub roztopiona żelatyna.

Dieta i pielęgnacja to podstawa! Jak szybko zapuścić paznokcie?

Jeżeli myślisz, że to, co jesz, nie wpływa na formę Twoich paznokci, to niestety jesteś w błędzie. Dieta bogata w pełnowartościowe produkty korzystnie wpływa na kondycję paznokci, wzmacniając je i zapobiegając ich łamaniu. Często sięgaj po pełnoziarniste pieczywo, pestki dyni, kasze, jaja, pomidory czy ryby, a przekonasz się, jak szybko możesz zapuścić paznokcie bez większego wysiłku. Nie zapominaj też o systematycznym stosowaniu odżywek z witaminą B, krzemem, keratyną czy wapniem. Warto postawić na produkty na bazie naturalnych składników, które nie zniszczą delikatnej płytki paznokcia. Przydatne okażą się także suplementy diety, które wpłyną korzystnie nie tylko na paznokcie, ale także na cerę i włosy.

Jak szybko zapuścić paznokcie? Alternatywa dla niecierpliwych

Dla osób, które marzą o naprawdę szybkim efekcie bez żmudnego zapuszczania, jest możliwe rozwiązanie, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej niecierpliwe panie. Jak zapuścić paznokcie w naprawdę szybkim tempie? Dobrym pomysłem może okazać się nałożenie warstwy bazy hybrydowej, opcjonalnie warstwy żelu. Do wykonania tego rodzaju zabiegu będziesz potrzebować lampy UV, specjalnego odtłuszczacza i niezbędnych produktów do wykonania manicure. Wszystkie artykuły są dostępne w sklepach z kosmetykami do stylizacji paznokci. Jest to sposób na szybkie utwardzenie płytki paznokcia, które wygląda w pełni naturalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *