Jaka lampa do hybryd sprawdzi się w Twoim domu? Poznaj poszczególne modele!

W dobie samowystarczalnych rozwiązań, które umożliwiają całkowicie samodzielne stylizowanie paznokci, warto skłonić się ku technice, która okaże się niezbędną pomocą w tworzeniu unikalnych kompozycji i wzorów. Jeżeli interesuje Cię malowanie paznokci hybrydą, musisz wyposażyć się kompleksowo. Postaw na dobrej jakości produkty do manicure, profesjonalne preparaty, lakiery i przede wszystkim – lampę do hybryd! Asortyment rozmaitych sklepów jest tak obfity, że czasem trudno o jednoznaczną decyzję – jaka lampa do hybryd okaże się najlepsza? Sprawdzamy!

Czym sugerować się podczas wyboru – jaka lampa do hybryd zda egzamin u Ciebie?

Zanim zaczniesz wybierać najróżniejsze kolory lakierów hybrydowych i umawiać koleżanki na pierwszy manicure, zapoznaj się z typami lamp, które służą do utwardzania pomalowanych warstw na paznokciach. Istnieje szereg modeli wartych zainteresowania, jednak każdy z nich różni się specyficznymi właściwościami, które należy poznać.
Podstawową zasadą, którą należy się kierować przy wyborze lampy do hybryd, jest moc urządzenia. Lepiej jest zdecydować się na lampę o największej mocy (lub min. 24W) ze względu na szybkość i trwałość utwardzenia lakieru oraz brak ingerencji w Twoje zdrowie. Będziesz mieć pewność, że efekt utwardzenia nie wywoła u Ciebie reakcji alergicznej. Lampa o większej sile jest też zazwyczaj bardziej komfortowa w użytkowaniu – wraz ze wzrostem mocy zwiększają się jej gabaryty, co ułatwia umieszczenie dłoni wewnątrz sprzętu.

Jaka lampa do hybryd – wersja tańsza czy droższa?

Jeżeli zależy Ci na trwałym i solidnym wykończeniu stylizacji i masz wizję systematycznego używania lampy, nie warto skłaniać się ku podejrzanie niskim cenom niektórych modeli. Kierując się wysoką mocą urządzenia, wybierz lampę w średnim lub wyższym progu cenowym, a zyskasz gwarancję jakości i wieloletniej pracy sprzętu. Jaka lampa do hybryd będzie najtańsza, a która najdroższa? Podstawowe warianty to cena nawet kilkudziesięciu złotych, jednak są to zazwyczaj modele o niskiej mocy i słabej jakości. Natomiast lampy o ogromnej mocy 64W, które utwardzają wszystkie rodzaje hybryd, to zakres cenowy równy kilkaset złotych.

Warianty UV i LED, czyli która lampa okaże się lepsza do hybryd?

Różnica pomiędzy typami LED i UV jest znacząca – urządzenia LED idealnie sprawdzą się podczas wykonywania manicure hybrydowego, gdzie emitowane światło solidnie utwardza paznokcie, natomiast lampy UV są bardziej wszechstronne, gdyż poradzą sobie nie tylko z hybrydami, lecz także paznokciami utwardzanymi żelem czy akrylem. Kompleksowym rozwiązaniem będzie nabycie systemu zawierającego obydwa typy światła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *