Jaka lampa do hybryd sprawdzi się w Twoim domu? Poznaj poszczególne modele!

W dobie samowystarczalnych rozwiązań, które umożliwiają całkowicie samodzielne stylizowanie paznokci, warto skłonić się ku technice, która okaże się niezbędną pomocą w tworzeniu unikalnych kompozycji i wzorów. Jeżeli interesuje Cię malowanie paznokci hybrydą, musisz wyposażyć się kompleksowo. Postaw na dobrej jakości produkty do manicure, profesjonalne preparaty, lakiery i przede wszystkim – lampę do hybryd! Asortyment rozmaitych sklepów jest tak obfity, że czasem trudno o jednoznaczną decyzję – jaka lampa do hybryd okaże się najlepsza? Sprawdzamy!

Czym sugerować się podczas wyboru – jaka lampa do hybryd zda egzamin u Ciebie?

Zanim zaczniesz wybierać najróżniejsze kolory lakierów hybrydowych i umawiać koleżanki na pierwszy manicure, zapoznaj się z typami lamp, które służą do utwardzania pomalowanych warstw na paznokciach. Istnieje szereg modeli wartych zainteresowania, jednak każdy z nich różni się specyficznymi właściwościami, które należy poznać.
Podstawową zasadą, którą należy się kierować przy wyborze lampy do hybryd, jest moc urządzenia. Lepiej jest zdecydować się na lampę o największej mocy (lub min. 24W) ze względu na szybkość i trwałość utwardzenia lakieru oraz brak ingerencji w Twoje zdrowie. Będziesz mieć pewność, że efekt utwardzenia nie wywoła u Ciebie reakcji alergicznej. Lampa o większej sile jest też zazwyczaj bardziej komfortowa w użytkowaniu – wraz ze wzrostem mocy zwiększają się jej gabaryty, co ułatwia umieszczenie dłoni wewnątrz sprzętu.

Jaka lampa do hybryd – wersja tańsza czy droższa?

Jeżeli zależy Ci na trwałym i solidnym wykończeniu stylizacji i masz wizję systematycznego używania lampy, nie warto skłaniać się ku podejrzanie niskim cenom niektórych modeli. Kierując się wysoką mocą urządzenia, wybierz lampę w średnim lub wyższym progu cenowym, a zyskasz gwarancję jakości i wieloletniej pracy sprzętu. Jaka lampa do hybryd będzie najtańsza, a która najdroższa? Podstawowe warianty to cena nawet kilkudziesięciu złotych, jednak są to zazwyczaj modele o niskiej mocy i słabej jakości. Natomiast lampy o ogromnej mocy 64W, które utwardzają wszystkie rodzaje hybryd, to zakres cenowy równy kilkaset złotych.

Warianty UV i LED, czyli która lampa okaże się lepsza do hybryd?

Różnica pomiędzy typami LED i UV jest znacząca – urządzenia LED idealnie sprawdzą się podczas wykonywania manicure hybrydowego, gdzie emitowane światło solidnie utwardza paznokcie, natomiast lampy UV są bardziej wszechstronne, gdyż poradzą sobie nie tylko z hybrydami, lecz także paznokciami utwardzanymi żelem czy akrylem. Kompleksowym rozwiązaniem będzie nabycie systemu zawierającego obydwa typy światła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *