Jak szybko i skutecznie zdjąć hybrydę? Poznaj niezawodne sposoby!

Jak szybko i skutecznie zdjąć hybrydę Poznaj niezawodne sposoby

Manicure hybrydowy to świetny sposób na pięknie wyglądające dłonie każdego dnia. Jego wykonanie nie jest skomplikowane, nie wymaga również specjalistycznego, drogiego sprzętu, dlatego sięga po niego wiele kobiet. Jednak każdą, nawet najlepiej wykonaną hybrydę trzeba w końcu zdjąć. W tym artykule dowiesz się, jak zrobić to łatwo i przyjemnie, unikając przy tym zniszczenia naturalnej płytki paznokcia.

Steam Off – bezpieczne usuwanie hybrydy

Steam Off to parowe urządzenie, dzięki któremu w szybki, skuteczny i bezpieczny sposób pozbędziesz się lakieru hybrydowego, bez moczenia w acetonie czy „zawijania w sreberka”.

Zamiast tego wlewasz 10 ml acetonu do NAILS Steam Off, włączasz urządzenie, delikatnie matowisz płytkę paznokcia, nadpiłowujesz jego wolną krawędź, czekasz aż zapali się zielona lampka, wkładasz palce do urządzenia, a reszta to zadanie dla Steam Off. Parujący wewnątrz aceton rozpuści hybrydę w około 5 minut, po tym czasie wystarczy delikatnie usunąć pozostałości lakieru patyczkiem i gotowe!

Urządzenie jest łatwe do utrzymania w czystości, dzięki trzem wymiennym plastikowym miseczkom, do których wlewamy aceton. Po każdym użyciu miseczkę należy wyciągnąć, wylać pozostały płyn i wytrzeć do sucha.

Dla zaawansowanych, czyli metoda z użyciem pilnika lub frezarki

Jeśli z pilnikiem albo frezarką w ręku czujesz się jak ryba w wodzie, to możesz skorzystać z kolejnej metody. Polega ona na zdjęciu hybrydy poprzez delikatne piłowanie, jednak nie każdy powinien podejmować się tego zadania. Szczególnie uważać muszą osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z manicure tego typu, – mogą przypadkowo uszkodzić naturalną płytkę poprzez nadmierne piłowanie.

W przypadku tej metody potrzebny Ci będzie jedynie właściwy pilnik, najlepiej o gradacji 100/180 lub frezarka. To, po jaki typ frezu powinnaś sięgnąć, zależne jest od modelu urządzenia, którym dysponujesz. Polecamy jednak wybieranie tych najdelikatniejszych – bez trudu znajdziesz je w naszej ofercie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *